Персональна виставка декоративного розпису "Моя самчиківка" Наталії Луценко

Персональна виставка декоративного розпису

11 лютого 2020 року о 14.00 у Світлиці ОЦНТ відбудеться відкриття персональної виставки "Моя самчиківка" Вінницької майстрині Наталії Луценко

Луценко Наталія Іванівна народилася 15 січня 1978 року у місті Вінниці, де проживає і нині. Любов до малювання прищепили її ще в дитинстві. Після закінчення школи здобула професію швачки–вишивальниці у Вінницькому професійно-технічному училищі № 20. Пізніше закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, здобувши професію учителя молодших класів (2001 – 2006 рр.). Бажання творити красу своїми руками ніколи не залишало Наталію Іванівну, а ще їй подобається ділитись своїм талантом з дітьми. З листопада 2017 року вона працює керівником гуртків у Вінницькій обласній станції юних натуралістів. Паралельно навчаючалася на курсах з петриківського розпису під керівництвом заслуженого майстра народної творчості Вакуленко Тамари Олексіївни, які успішно закінчила у 2019 році. Тоді ж отримала сертифікат від національної спілки майстрів народного мистецтва України. Майстриня постійно навчається і опановує різноманітні види і техніки народного мистецтва. В даний час Наталія Луценко навчається ще й у КВНЗ «ВАНО», магістратура за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування».
Активно працюючи на ниві образотворчого мистецтва вже більше 20 років, Наталія Луценко має у своєму творчому доробку понад 150 робіт, які презентувались на всеукраїнських та обласних виставках. Також її роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях і галереях.
Єкспозиція нинішньої персональної виставки Наталії Луценко складається з 50 робіт декоративного розпису, на яких зображені квіти, птахи та різні комахи, що говорить про її любов до рідної землі і всього сущого.
Основою експозиції виставки є самчиківській розпис, в якому криється глибинна суть української душі художниці. А в цілому ці роботи говорять про те, що в своїй творчості вона не зациклюється на жодній темі, на жодній техніці, на жодній кольоровій гамі. Вона демонструє нам свою творчу невгамовність в пошуках нового стилю, нового кольору і нового світосприйняття.

Виставка працюватиме до 2 березня 2020 року.
Вхід вільний.Date   Опубліковано: 2020-02-07    Інші Виставки