Майстер - клас з виготовлення глиняної іграшки

Майстер - клас з виготовлення глиняної іграшки

Майстер-клас з виготовлення глиняної іграшки

Гончар Михайло Діденко з м. Вінниці представляє молоде покоління майстрів, які відроджують старовинні зразки подільської кераміки.
Будучи учнем талановитої майстрині Вікторії Ніколаєвої, у своїй творчості Михайло Діденко спирається на досвід таких знаних гончарів Поділля, як Олексій Луцишин, Людмила Філінська, використовуючи в своїх роботах елементи народної творчості на мотиви трипільської культури. Відтворений майстром традиційний керамічний посуд шнурової кераміки та Шаргородської і Барської кераміки кінця ХІХ початку ХХ століть (миски, глечики, баньки, горщики) вирізняються своїм індивідуальним почерком і випромінюють сонячне світло, яким наповнена душа молодого майстра.
У творчому доробку Михайла Діденка нараховується вже більше 600 робіт, які презентуються на всеукраїнських, обласних і міських виставках. Також він бере активну участь в конкурсах народного мистецтва і пленерах гончарів. Дає майстер-класи з гончарного мистецтва дітям та молоді в рамках проведення обласних культурно-мистецьких заходів.
За працелюбство та активну виставкову діяльність, Михайло Діденко двічі здобував стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва (2015 і 2018 р.р.).Date   Опубліковано: 2020-06-16    Інші Виставки