Обласний мистецький проект "Красо України Поділля"

Обласний мистецький проект

          14 липня 2019 року о 12:00 запрошуємо Вас на обласний мистецький проект "Красо України Поділля", який проходитиме в селі Правилівка Оратівського району. 
         Це про наш Подільський край Леся Українка в свій час написала такі щедрі слова, як стали девізом обласного мистецького заходу, що проходитиме в театрі на городі села Правилвка Якимівської територіальної громади Оратівського району Вінницької області.
         Свої таланти даруватимуть вам народні артисти України Микола Свидюк, Микола Янченко, Станіслав Городинський ;заслужені артисти України Лідія Остапчук і Галина Король, Марія Червоній і Олексій Ричко, співак і композитор легендарного білоруського гуту «Сябри» Олесь Коляда, заслужений діяч естрадного мистецтва України Юрій Грицюк, Михайло Мода. 
В проекті візьмуть участь учасники та фіналісти всеукраїнських телепроектів «Голос країни» та «Голос діти» : Олександр Онуфрійчук, Лідія Горошко, Влада Смаляна, Олександр Подолян.
Свою пісенну творчість даруватимуть вам співаки Раїса Поштар, Володимир Полторацький та вокальні ансамблі з багатьох регіонів України.
В рамках мистецького проекту відбудеться презентація книги Ганни Секрет «Золота скриня дивоцвітів», яку автор присвятила всім тим хто любить свою землю, Україну, батьківську та материнську пісню, в кого у пошані рідне слово.

Вхід вільний.

Ласкаво запрошуємо!


Date   Опубліковано: 2019-06-26    Інші Виставки