Х обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця»

Х обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця»

18 серпня в с.Клембівка Ямпільського району відбувся Х обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця».
Учасниками обласного фестивалю стали понад 120 майстрів з різних видів народного мистецтва (вишивка, ткацтво, гончарство, витинанка, лялька-мотанка, народне малярство, живопис, різьба по дереву, художня іграшка,тощо) 
На фестиваль була запрошена делегація з сусідньої республіки Молдови, у складі якої - 10 майстрів народної творчості. На свято з районів області та м.Вінниці завітало 30 майстрів, серед яких знані майстри гончарного мистецтва Наталя Лавренюк та Василь Рижий, Людмила Філінська, вишивальниці, заслужений майстер народної творчості Галина Данилюк, Оксана Безрученко, Анастасія Фоміна та інші. Також взяли участь біля 80 майстрів-умільців із Клембівки та різних сіл Ямпільського району.
Свої виставкові світлиці представили 10 кутків села Клембівка, серед яких: Царів куток, Бондарівка, Гончарівка та інші.
В рамках фестивалю було проведено молодіжний флеш-моб та конкурс на кращу традиційну вишиванку, а також показано фрагмент весільного обряду села Клембівки. 
Доповненням до свята став концерт за участю народного артиста України Миколи Янченка.
Всі учасники заходу були відзначені дипломами і подяками та пам’ятними сувенірами від управління культури і мистецтв облдержадміністрації та обласного центру народної творчості. Кожному майстру було вручено святковий коровай від Клембівської сільської ради.


Date   Опубліковано: 2018-08-20    Інші Виставки