Обласний фестиваль національних культур "Всі ми діти твої, Україно!"

Обласний фестиваль національних культур

Обласний фестиваль національних культур

«Всі ми діти твої, Україно!»

Вінниччина – мальовничий куточок України – є краєм з багатонаціональним складом населення, на її території проживає 90 тис. представників 106 національностей.

З метою відродження та збагачення культурної спадщини, активізації руху за збереження народної творчості національних спільнот, успадкування народних традицій, забезпечення можливості розвитку культури етнічних груп і покращення досвіду їхньої творчої діяльності з 1992 року в місті Шаргороді традиційно щорічно проводиться обласний фестиваль національних культур «Всі ми діти твої, Україно!», який набув в області великого розголосу і став візитівкою Шаргородщини.

Цьогоріч фестиваль відбувся 25 червня, в переддень відзначення Дня Конституції України.

Учасниками фестивалю стали національні творчі колективи області та Шаргородського краю. У заході взяли участь національні творчі колективи Джуринської, Мурафської, Шаргородської територіальних громад Жмеринського району; Іванівської ТГ, Самгородоцької сільської ради Хмільницького району; Піщанської селищної ради Тульчинського району та міста Вінниці.

В рамках фестивалю були представлені світлиці територіальних громад Шаргородщини з виставками декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класами.

Фестиваль «Всі ми діти твої, Україно!» через пісню, танець, художнє слово завше демонструє толерантність у ставленні до інших культур, прагнення до розвою національних меншин на теренах нашого краю, є взірцем дружби і приязні між різними народами, що проживають в Україні, яка задекларувала європейські цінності перед усім світом.


Date   Опубліковано: 2021-08-13    Інші Виставки