Обласна виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "З Україною в серці" з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України

Обласна виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Обласна виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "З Україною в серці" з нагоди відзначення 29-ої річниці Незалежності України

21.08 – 15.09.2020 року в Світлиці ОЦНТ

Вже традиційно напередодні Дня Незалежності України в нашій Світлиці відкривається виставка народного мистецтва «З Україною в серці».

На нинішню виставку свої роботи представили провідні майстри Вінниччини. Всього 98 робіт від 23-х майстрів області та міста Вінниці. Основу експозиції виставки складають роботи майстрів живопису та народного малярства. Зокрема це неперевершені народні картинки заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука та Василя Слободянюка. Чудові живописні пейзажі Олександра Пелешка, Павла Пшеничного та Ірини Кравченко (м.Вінниця), а також Михайла Громова і Миколи Загороднього (м.Хмільник) та картини з квітами рідного краю Олександра Шульганя (м.Погребище).

Крім картин на виставці представлені прекрасні витинанки Дмитра Власійчука (м.Хмільник), роботи декоративного розпису Ірини Угринчук (м.Вінниця), Альони Лазнюк (м.Жмеринка), Наталії Масюк (смт.Тиврів), Людмили Остапчук (Гніванська ОТГ). А ще експозиція виставки порадує шанувальників народного мистецтва флористикою Наталії Бойко (м.Вінниця); рогозоплетінням Надії Ішенко (с.Щітки Вінницького району); ковальством Ігоря Ляшенка (м.Вінниця); художнього випилювання Альберта Логінова (м.Вінниця); вишивкою Оксани Шуляр (м.Бершадь), Тетяни Поплінської, Тетяни Гринчик, Алли Мруг (м.Ямпіль), Олени Тригуб (м.Погребище), Олександра Мізюка (смт.Вапнярка). Взяли участь у виставці і родина Півтораків (с.Березівка Чернівецького району), Галина представила вишивку, а Віктор – різьбу по дереву. Мистецтво виготовлення народної ляльки представили Ірина Трибунська і Тамара Вівчарук (м.Вінниця). Довершенням експозиції виставки стали різьблені картини «Обідня пора», та «Пасічник» заслуженого майстра народної творчості України Юрія Дяченко (м.Гайсин).

Ми пропонуємо огляд експозиції виставки у форматі он-лайн і хай на День Незалежності України вам подарують прекрасні враження і необмежену духовну силу всі ці роботи, адже не залежно від техніки і виду народного мистецтва автори вклали в їх створення свою душу і безмежну любов до рідної землі.


Date   Опубліковано: 2020-08-26    Інші Виставки