Презентація збірки "Пісні Явдохи Зуїхи"

Презентація збірки

17 червня в Світлиці Вінницького обласного центру народної творчості відбулася презентація збірки «Пісні Явдохи Зуїхи» за участю представників видавництва «Літера ЛТД» м.Київ: Сергія Макаревича - директора видавництва, Олени Радзивілл - відповідального редактора видавництва та Наталі Астаф‘євої - менеджера з продажу та наукового редактора книги, професора, фольклориста, етнографа, доктора філологічних наук - Миколи Дмитренка.

В презентації взяли участь працівники культури, науковці, мистецтвознавці та учасники творчих колективів та виступили представники Гайсинського району та переможці V Всеукраїнського конкурсу на приз Гната Танцюри від села Чагів Оратівської ТГ, а також виступила Дар`я Кучерук, виконавиця народних пісень, народна пісня із записів Гната Танцюри.

Збірка являє собою унікальний, цілісний комплекс пісень майже усіх жанрів пісенної народної творчості, календарно-обрядові, весільні, родинно-побутові, історичні, соціально-побутові, балади тощо. Весь масив, майже 1000 пісень, записаний в одному селі - Зятківцях на Вінниччині від однієї носійки - Явдохи Зуїхи. Це перша книга із серії «Скарби українського фольклору».

Придбати книгу можна в Вінницькому центрі народної творчості.


Date   Опубліковано: 2022-06-21    Інші Виставки