Персональна виставка "Україна духовна" художниці Тамари Колесник (іконопис, живопис)

Персональна виставка

22 липня 2022 року у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття персональної  виставки "Україна духовна"  художниці Тамари Колесник (іконопис, живопис) м. Ілліці

Тамара Володимирівна Колесник 1974 р.н., м. Іллінці, Вінницької обл.– художник-іконописець. Член Національної спілки іконописців України. Малюванням захоплювалася з раннього дитинства. Іконописом займається з 2014 року. Навчалася в іконописних школах "Радруж", "Неопалена купина", "Prosopon". Також навчалася у таких майстрів іконописного мистецтва як Святослав Владика, Владислав Андрєєв, Антоній Гунін. Має вищу математичну та економічну освіту, в 2022 році закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука. Бере активну участь у виставках, її роботи знаходяться у храмах та приватних колекціях України та зарубіжжя.

На  цій виставці  представлено   28 робіт  мисткині і  її відвідувачі  матимуть можливість  оцінити  майстерність виконання її творів, поринути в світ  художниці  та напитись краси і духовності з одвічного  джерела  мистецтва.


Date   Опубліковано: 2022-10-04    Інші Виставки