Всеукраїнське свято сатири і гумору ім. Степана Руданського

Всеукраїнське свято сатири і гумору ім. Степана Руданського

14 січня 2018 року у місті Калинівка вінницької області відбулося Х Всеукарїнське свято сатири  і гумору імені Степана Руданського, присвячене 184-й річниці від дня його народження.

Калинівський район традиційно представив різдвяні світлиці кожної територіальної   громади району з колядками, щедрівками, щедрою кутею, Василем та Маланкою.

У святі взяли участь колективи та окремі виконавці з шести районів Вінницької області, також гості з Тернопільської, Київської, Харківської та Житомирської областей. Всього взяли участь 32 колективи та виконавці. Містечко майстрів представляли 22 майстри з Вінницької області та Калинівського району.

         Порадували організатори свята і любителів спорту. Для них було організовано спортивні змагання.

Головною подією свята стало  вручення Всеукраїнської премії імені Степана Руданського.

Лауреатом премії став колектив авторів у складі доктора філологічних наук, професора, завідуючої кафедрою україністики Університету імені Адама Міцкевича (Польща) Тетяни Космеди, доцента Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди кандидата філологічних наук Наталії Піддубної, доцента Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди кандидата філологічних наук Тетяни Осіпової за  монографію « Степан Руданський: феномен моделювання живого мовлення українців».

Дипломантами премії стали поетеса, композитор, керівник народного аматорського гурту «Калина» Антоніна Петрушкевич (с.Махнівка Козятинського району) за альбом пісень «Весела новина від гурту калина» та поет Юрій Береза (м.Рівне) за книгу поезії та прози «Усмішкою витру сльозу».


Date   Опубліковано: 2018-01-16    Інші Виставки