Виставка творчих робіт учнів Вищого художнього професійно-технічного училища №5

Виставка  творчих робіт учнів Вищого художнього професійно-технічного училища №5

Світогляд людини, особистість формується під впливом  багатьох факторів, одним з яких є мистецтво. Зазвичай, найвищі прояви людського таланту, втілені в різних видах мистецтва, змінюють людину на краще.

У час стрімкого технічного прогресу, різноманітних сучасних технологій людина все більше потребує відпочинку, віддушини для збереження внутрішньої гармонії. І найкращий помічник у цьому  − навколишній світ. Потрібно лише зупинитися на мить і озирнутися навколо: небо, дерева, кожна пташка, метелик, квітка, сонячний промінь може відкрити наше серце і стати містком між суєтним сьогоденням і величчю вічного.

«Неповторна мить» − так названа виставка учнів  Вищого художнього професійно-технічного училища №5, якою вони прагнуть нагадати нам усім не тільки про прекрасний світ природи, а й про прекрасний стан душі, породжений спогляданням краси.

Нове покоління молодих митців стало на першу сходинку свого творчого шляху. Більшість із них лише нещодавно почали оволодівати  нелегкою технікою олійного живопису, але вже мають певні досягнення.

Осяяні світлом, сповнені чистоти і щирості, яка  притаманна молодим авторам, ці картини вселяють в нас оптимізм, радість буття і торкаються найпотаємніших струн нашої душі.

Цей проект створений під керівництвом досвідчених майстрів з виробничого навчання Вищого художнього професійно  - технічного  училища №5: Олени Муравко, Ганни Григорєвої, Лариси Афанасьєвої.  І має на меті поєднати свіжість сприйняття юних авторів з першим ствердженням їх, як художників.

Сподіваємося, що ця виставка надихне молодь на подальшу працю, допоможе їм краще зрозуміти себе та своє місце у світі.


Date   Опубліковано: 2017-04-25    Інші Виставки