Всеукраїнський фестиваль східних мистецтв «Салям-Намасте»

Всеукраїнський фестиваль східних мистецтв «Салям-Намасте»

Фестиваль східних мистецтв «Салям-Намасте» –  унікальне явище на теренах України. Започаткований він з ініціативи Сергія Журавльова, який, прагнучи опанувати мистецтво індійського танцю, навчався в Індії в Делійському інституті  музики і танцю «Ганеша-натьялайя», а згодом створив родинний ансамбль  індійського танцю «Сур сангам», колективи «Наргіз», «Анаркалі», «Лейла» та ін..

         З 2013 року в м.Гнівані щороку проводився  регіональний фестиваль «Салям-Намасте», в якому брали участь виконавці з Вінниччини та різних регіонів України. Про рівень цього заходу свідчила незмінна присутність уповноваженого посла Республіки Індії в Україні пана Маноджа Кумар Бхарті з дружиною.

До  25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індією, а також з нагоди 70-річчя незалежності Республіки Індія вирішено було надати фестивалю «Салям-Намасте» статусу Всеукраїнського.

Нині на це дійство прибули  учасники і прихильники індійського танцю з Харкова, Полтави, Києва, Миколаєва, а також Вінниччини.

Фестиваль східних мистецтв став взірцем доброзичливості і толерантності українців, прикладом взаємопроникнення культур різних народів, яке сприяє налагодженню дружніх стосунків між країнами.

У фестивалі взяли участь 17 творчих колективів і окремих виконавців (всього понад 70 учасників) та понад 300 глядачів.


Date   Опубліковано: 2017-06-12    Інші Виставки