Персональна виставка юної художниці "Серцем красу відчуваю" Катерини Мальованої

Персональна виставка юної художниці

                                                     

                             Персональна виставка юної художниці "Серцем красу відчуваю" Катерини Мальованої (м.Вінниця)

                                                                         Світлиця ОЦНТ 24.06.2020 - 20.07.2020 р.

Мальована Катерина  Володимирівна народилася 16 листопада 2002 року у місті Вінниці. З самого дитинства  Катя захоплювалася малюванням. Беручи в ручки олівець, дівчинка малювала все, що бачила навкруги:   тваринок, людей, природу, дерева … Коли пішла до школи, вчителька ще в першому класі помітила неабиякі Катрусині здібності до малювання. На уроках образотворчого мистецтва дівчинка завжди отримувала гарні оцінки. Вчителі просили її намалювати щось для школи.  Катя пригадує: «Я памятаю, як в першому класі намалювала повітряні кульки, та кінцевий результат мені не сподобався і я навіть плакала, але через це не закинула малювання, навпаки  мені дуже сподобався творчий процес.»

Хист до малювання Катерина успадкувала від своєї бабусі  Лідії, яка проживає в селі Язвинки  Немирівського району і  якій нещодавно виповнилось 80 років.  «Моя бабуся дуже творча людина, вона має свій унікальний стиль, творить цікаву композицію, зображує природу, тварин, людей. Крім того, вона ще й вишиває гладдю чудернацькі квіти на рушниках. Минулого літа її роботи були виставлені на святі села», - розповідає Катя.

 Мама і брат, які також гарно малюють. підтримували Катю в її бажанні навчатись живопису і придбали для неї скетчбук,  за допомогою якого можна повторювати різноманітні ескізи – натюрморти, природу, архітектуру, людей тощо, шляхом повторення за відеоуроками від художників в ютубі. Це стало поштовхом для її вступу на художнє відділення Вінницької  дитячої музичної школи №2. Безперечно, таке її рішення підтримали рідні, і ось ми з вами бачимо результат дитячих здібностей та бажання малювати. Звісно, у зростанні мистецького хисту Катрусі є неабияка роль викладачів художнього відділу ДМШ №2.

Нинішня персональна виставка, яку Катерина Мальована презентує  у виставковій світлиці ОЦНТ,   вже друга в її творчій діяльності. В експозиції виставки представлено 32 роботи (акварель, гуаш, графіка) з різними сюжетами і темами. Назви картин говорять самі про себе  «Писанкові мотиви», «Біля Криниці», «Україночка», «Богдан Хмельницький», «Шевченко в моєму житті», «Портрет мами», «Без надії сподіваюсь», «Івана Купала» та ін.

Юна художниця не збирається зупинятись на досягнутому, в майбутньому мріє розвивати свій талант і постійно вдосконалювати майстерність  живописця. Тож, переглядаючи експозицію її виставки «Серцем красу відчуваю»   побажаймо Каті удачі та успіху на її творчому шляху.

 

 

 


Date   Опубліковано: 2020-07-01    Інші Виставки