Філь Тетяна Володимирівна

Філь Тетяна Володимирівна

Філь Тетяна Володимирівна народилась 03 грудня 1975р. в м. Одесі. Закінчила  Вінницький торгово-економічний інститут. Працювала економістом у Липовецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні відновного лікування. Малюванням захопилась після школи. Займалась в художньому гуртку.  Її перший вчитель – Немировський Михайло Мусійович. Спочатку були графічні роботи, потім почала малювати олійними фарбами з благословення Панчука Федора Васильовича. Своїм вчителем живопису вважає Свіргуна Олександра Федоровича. Нині живе в м. Вінниці.

Черпає натхнення з вражень від подорожей, перегляду творів митців та літератури Майстриня, яка ввійшла до когорти народних майстрів Вінниччини, презентувавши свої живописні роботи на обласних виставках. Витинанкою захопилася зовсім недавно, але вже встигла закохатися в цей вид народного мистецтва і дуже пишається тим, що в своєму творчому доробку, крім живописних картин та керамічної іграшки, має ще й витинанки.

 Крім того, малярство Тетяни Філь  відрізняється власною манерою зображення. Використовуючи традиційні та авторські техніки виконання, інтуїтивно гармонізуючи твори, майстриня відчуває ту мить - коли рухи пензля творять у поєднанні з душею.

Художниця постійно бере участь у республіканських та обласних мистецьких виставках, та є широко відомою серед шанувальників народного малярства. 
Інші Виставки